ایران فایل، قوی ترین موتور جستجوی املاک و مستغلات
تهران
|
(نسخه آزمایشی)
سایر شهرها
|
|
|
|
|
نرم افزار موبایل ایران فایل
دریافت نرم افزار اندروید

IOS دریافت نرم افزار


  سوال و جواب های متداول سپردن ملک


اگر پاسخ سؤال خود را در اين بخش نيافتيد، لطفاً از اینجا با ما تماس بگیرید.

۱.  چطور می توانم ملک خودم را بر روی سامانه ایران فایل آگهی کنم؟
۲.  چه ملکهایی و در چه مناطقی از کشور در سامانه ایران فایل قرار می گیرند؟
۳.   بخشی از اطلاعات ملکی ام را نادرست وارد کرده ام ، چطور می توانم آن را تصحیح کنم؟
۴.  من مالک هستم آیا می توانم فایل ملک خودم را در سامانه ایران فایل قرار دهم؟
۵.  چرا در هنگام وارد کردن فایل ملکی بعضی از بخش ها قرمز می گردند و فایل من ارسال نمی گردد؟
۶.  بعد از چه مدتی فایل های سپرده شده بر روی سامانه ایران فایل منقضی می گردند و در صورت تمایل به تمدید فایل چه باید کرد؟


۱.چطور می توانم ملک خودم را بر روی سامانه ایران فایل آگهی کنم؟
برای اینکه ملک خود را بصورت فایل بر روی سامانه ایران فایل قرار دهید کافی است که با عضویت در این سامانه و ورود به آن از طریق منوی خدمات و بخش سپردن ملک ، اقدام به ایجاد فایل نمائید ، جزئیات چگونگی قرار دادن فایل در بخش راهنمای سپردن ملک به صورت کامل توضیح داده شده است.

بازگشت به ابتدای صفحه

۲.چه ملکهایی و در چه مناطقی از کشور در سامانه ایران فایل قرار می گیرند؟
تمام ملک ها و با هر نوع کاربری در اقساع نقاط ایران را می توان از طریق بخش سپردن ملک به همراه عکس، فیلم و نقشه نمایی، بر روی سامانه ایران فایل قرار داد تا در اختیا ر کاربران سامانه ایران فایل قرار گیرد.

بازگشت به ابتدای صفحه

۳.بخشی از اطلاعات ملکی ام را نادرست وارد کرده ام ، چطور می توانم آن را تصحیح کنم؟
جهت ویرایش فایل خود ، ابتدا می بایست از طریق منوی اعضای خود و از بخش سپردن ملک به قسمت حذف، ویرایش و تمدید مراجعه نمائید و بعد ، با انتخاب ملکی که تصمیم به ویرایش کردن آن دارید ، وارد فایل آن گردیده و تغییرات را اعمال نمائید ، سپس با استفاده از دکمه "ذخیره تغییرات" ویرایش آن فایل را کامل نمائید.

بازگشت به ابتدای صفحه

۴.من مالک هستم آیا می توانم فایل ملک خودم را در سامانه ایران فایل قرار دهم؟
تمام مالکین محترم که تمایل به رهن و اجاره و یا فروش ملک خود دارند می توانند ملک خود را از طریق بخش سپردن ملک بر روی سامانه ایران فایل قرار دهند و هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

بازگشت به ابتدای صفحه

۵.چرا در هنگام وارد کردن فایل ملکی بعضی از بخش ها قرمز می گردند و فایل من ارسال نمی گردد؟
گزینه هایی که هنگام فشردن دکمه ارسال به رنگ قرمز در می آیند حتما باید پر و یا تصحیح گردند که برای تصحیح می توانید از توضیـــح اخــطاری که در پایین فرم ظاهر می گردد استفاده نمایید. برای آگاهی از جزئیات بیشتر به بخش راهنمای سپردن ملک مراجعه نمائید.

بازگشت به ابتدای صفحه

۶.بعد از چه مدتی فایل های سپرده شده بر روی سامانه ایران فایل منقضی می گردند و در صورت تمایل به تمدید فایل چه باید کرد؟
تمام ملک های سپرده شده ، می بایست پس از گذشت 50 روز از تاریخ ورود ، برای ملک هایی که برای فروش گذاشته شده و 20 روز برای ملکی که برای رهن و اجاره قرار گرفته ، تمدید و یا حذف گردند که این امر توسط پست الکترونیکی به اطلاع شما می رسد که برای تمدید فایلتان می با یست از طریق منوی اعضای خود و از بخش سپردن ملک به قسمت حذف، ویرایش و تمدید مراجعه نمائید و بعد ، با انتخاب ملکی که تاریخ سپرده شدن آن منقضی شده ، وارد فایل آن گردیده و با فشردن دکمه "تمدید" آن را تمدید نمائید.

بازگشت به ابتدای صفحه

 


تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است
برداشت هر نوع اطلاعات آماری، اقتصادی و خبری از سایت ایران فایل به منظور چاپ و انتشار در رسانه های خبری دیداری و نوشتاری، صرفا با ذکر منبع مجاز بوده و بلا مانع است در غیر این صورت کپی غیر مجاز مطالب، بخصوص فایل های فروش و اجاره ملک پیگرد حقوقی خواهد داشت
 Copyright 2015 All rights reserved, Iran File - Powered by Iran File
تغییر مشخصات کاربر
حذف عضویت