لیست ملک های موجود جهت رهن/اجاره در تهران

12166 مورد یافت شد.

● قیمت ها به تومان می باشد
● قرمز، بیانگر قیمتی است که از میانگین قیمت ملکهای مشابه منطقه بالاتر است
● سبز، بیانگر قیمتی است که از میانگین قیمت ملکهای مشابه منطقه پایین تر است
● مشکی، بیانگر قیمتی است که در محدوده میانگین قیمت ملک های مشابه منطقه است
● خاکستری، بیانگر قیمتی است که آمار کافی جهت ارزیابی قیمت آن ملک موجود نیست

درباره تهران

تهران پایتخت ایران دارای حدوداً ۹ میلیون نفر جمعیت دومین کلان‌شهر خاورمیانه و بيست و پنجمين شهر پرجمعيت و بیست و هفتمين شهر بزرگ جهان است. تهران بزرگ‌ترین شهر فارسی‌زبان و شیعه جهان است. در تهران قومیت‌ها و ادیان دیگر از جمله اهل‌سنت، مسیحیان، زرتشتیان و یهودیان و بهائیان حضور دارند؛ ولی اکثر جمعیت تهران را شیعیان تشکیل داده‌اند.
آب‌وهوای تهران جزو اقلیم نیمه‌خشک بوده است. تهران از دامنه رشته‌کوه‌های البرز و دشت‌ها تشکیل شده است. به دلیل توپوگرافی متنوع شهر و وجود کوه‌های اطراف، مناطق مختلف تهران نیز می‌توانند دارای آب‌وهوای متفاوتی باشند. در شمال تهران به دلیل وجود کوه‌ها و باغات آب‌وهوای مطلوب‌تری نسبت به بقیه شهر دارد.
به دلیل تمرکز بنیاد فعالیت‌های سیاسی و اقتصادی و فرهنگی در تهران این شهر قصد مهاجرین از شهرهای مختلف کشور شده است. در طول سال‌ها، شهر تهران شاهد تغییرات بسیاری در زمینه معماری و شهرسازی بوده است و به‌تدریج با معماری نوین آشنا شده است. این تغییرات شامل ساخت‌وساز ساختمان‌های بلند، پل‌ها، پارک‌ها و فضاهای عمومی مدرن و همچنین تغییر در نگرش به طراحی و ساخت شهری است.
به‌طورکلی، تهران یک شهر زنده، پرانرژی و پرشور است و علاوه بر اینکه از لحاظ اقتصادی اصلی‌ترین قطب صنعتی و تولیدی کشور است از لحاظ فرهنگی و تاریخی یکی از مراکز توریستی و تفریحی کشور محسوب می‌شود و سالیانه هزاران نفر برای کسب‌وکار و تفریح و گردش و خرید به تهران مهاجرت و مسافرت می‌کنند.

ملک های مشابه جهت رهن/اجاره در تهران