قوانین درج آگهی و سیستم تبلیغات هوشمند

   قوانین درج آگهی در سامانه ایران فایل

کاربران سامانه ایران فایل امکان ثبت ملک خود را برای فروش یا اجاره بصورت آگهی دارند و تبلیغات نامربوط به مسکن و صنعت ساختمان بر روی سامانه ایران فایل قرار نمی گیرد.اضافه کردن مطالب، عکس در آگهی ها می بایست فقط در ارتباط با موضوع آگهی ملک باشد.
همچنین تبلیغاتی که شامل موارد ذیل باشند بدون کسب اجازه از آگهی دهنده، حذف و هزینه آن تبلیغ قابل استرداد نخواهد بود:
  • عدم رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی، عمومی، شرع  و عرف در کشور
  • هرگونه تبلیغات مرتبط با اخذ وام مسکن
  • آگهی که تولیدات داخلی را بی ارزش نماید
  • آگهی هایی که مربوط به فروش یا اجاره املاک خارج از ایران باشند
  • استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات
  • آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود
  • درج شماره حساب در متن آگهی
  • درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی
  • آگهی های نامربوط به بخش مسکن و صنعت ساختمان
سیستم هوشمند تبلیغات
نمایش آگهی ها در سامانه ایران فایل بصورت کاملا هوشمند  طراحی شده تا حتی الامکان بالاترین میزان تاثیر را برای بازدیدکنندگان سامانه ایران فایل داشته باشد.

در سیستم هوشمند نمایش  آگهی ها ، پارامترهای متعددی از قبیل نوع معامله (اعم از فروش، پیش فروش، رهن، اجاره و ...)، مبلغ فروش و یا اجاره، مکان (منطقه) ، نوع و کاربری (اعم از آپارتمان، مستغلات، زمین، کلنگی و... و با کاربری های مسکونی، اداری و تجاری) ، متراژ زمین و یا زیربنا و...  در نظر گرفته می شود تا سیستم بصورت اتوماتیک و خودکار با تطابق نوع آگهی و درخواست کاربر و صفحه ای که کاربر در حال مرور و یا جستجو است هوشمندانه ترین پیشنهاد را با آنها دهد تا بالاترین میزان تاثیر را بر روی کاربران داشته باشد.
این بدان معنا است که آگهی ها ی ارسالی توسط آگهی دهنده در کلیه صفحات نمایش داده نمی شود و نمایش آگهی منوط است به کاربری که در حال جستجو و یا مرور سایت ایران فایل است که درخواستی شبیه آگهی مورد نظر داشته باشد.
به طور مثال کاربری آگهی خود را جهت تبلیغ فایل اجاره آپارتمان مسکونی خود که به متراژ 90 متر و در منطقه سعادت آباد و به مبلغ 10 میلیون تومان ودیعه و 400 هزار تومان اجاره است را در سامانه ایران فایل درج می نماید.
به نظر می آید این تبلیغ موقعی بالاترین تاثیر را می تواند داشته باشد که کاربری که از سایت ایران فایل بازدید می کند قصد اجاره آپارتمانی مسکونی و با متراژی نزدیک به 90 متر (با تغییرات مثبت و منفی 10%) ، بودجه ای در همان حدود و مناطق مشابه داشته باشد.
و این مورد تبلیغاتی هیچگونه تاثیری بر سایر کاربران که با مقصودهایی دیگر از قبیل خرید کلنگی و یا مستغلات، تهتاتر آپارتمان، پیش خرید مسکن، اجاره مغازه و ... را دارند نخواهد داشت.

از نکات دیگر این سیستم می توان توانایی و قابلیت حذف آگهی توسط بازدیدکنندگان با کلیک بر روی علامت ضربدر کنار آگهی برشمرد تا تعداد بیشتری از تبلیغات به صورت جایگزین آن تبلیغ قابل نمایش باشند.

ضمنا تبلیغات مربوط به ستون وسط صفحات، اعم از بالا، وسط و پایین می توانند حداکثر تا 3 مورد تبلیغ داشته باشند که تبلیغات بصورت اتوماتیک چرخش کرده و نمایش داده می شوند.

ایران فایل مى تواند با به روز کردن قوانین درج آگهی در هر زمان این قوانین را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از این قوانین لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید وهزینه ثبت آگهی پس از درج آگهی و نمایش آن به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

چنانچه هر گونه سئوالی در مورد این قوانین و سیستم هوشمند تبلیغات در ایران فایل دارید، لطفاً از اینجا با ما تماس حاصل فرمائید

جهت آگاهی از چگونگی درج تبلیغات  در سامانه ایران فایل، لطفا به راهنمای درج تبلیغات هوشمند مراجعه نمایید.