سوالات متداول مشاهده آدرس کامل

  سوال و جواب های متداول مشاهده آدرس کامل


اگر پاسخ سؤال خود را در اين بخش نيافتيد، لطفاً از اینجا با ما تماس بگیرید.

۱.  منظور از مشاهده آدس کامل چیست؟ یعنی بعد از پرداخت وجه نمیتوانم مشخصات مالک را ببینم؟
۲.  من برای رهن و اجاره تا مبلغ 90,000,000 تومان وجه پرداخت کردم، ولی ملکی با رهن 85,000,000 تومان و اجاره 300,000 تومان را نمیتوانم آدرس کاملش را ببینم.
۳.  من برای رهن و اجاره تا مبلغ 60,000,000 تومان وجه پرداخت کردم، ولی پس از بررسی متوجه شدم که باید مبلغ بودجه خود را بالاتر انتخاب می کردم، آیا امکان بازگردانی وجه و خرید مجدد وجود دارد؟
۴.   آیا نیازی به مراجعه به بنگاه املاک نیست؟
۵.   آیا برای عقد قرارداد باید وجهی به ایران فایل پرداخت گردد؟
۶.  آیا برای مبالغ بالاتر از آنچه در سایت درج شده می توانیم از این سرویس استفاده کنیم؟
۷.   آیا بعد از ریختن وجه، و عدم استفاده از سرویس مشاهده آدرس کامل می توان درخواست عودت وجه را کرد؟

۱.منظور از مشاهده آدس کامل چیست؟ یعنی بعد از پرداخت وجه نمیتوانم مشخصات مالک را ببینم
بعد از پرداخت وجه شما فقط می توانید آدرس کامل ملک ها را مشاهده نمایید. برای دسترسی به مشخصات مالک دو حالت وجود دارد:
     1- مالک اجازه داده باشد که مشخصاتش در اختیار دیگران قرار گیرد:
در این حالت شما میتوانید بدون انجام کاری مشخصات مالک، تلفن و نام مالک را در مشاهده فایل، بدست آورید.
     2- مالک اجازه نداده باشد که مشخصاتش در اختیار دیگران قرار گیرد:
در این حالت شما باید با ایران فایل تماس بگیرید، و کد های ملکی خود را اعلان نمایید تا همکاران ما اطلاعات مالک را با هماهنگی خود مالک در اختیار شما قرار دهند.

بازگشت به ابتدای صفحه

۲. من برای رهن و اجاره تا مبلغ 90,000,000 تومان وجه پرداخت کردم، ولی ملکی با رهن 85,000,000 تومان و اجاره 300,000 تومان را نمیتوانم آدرس کاملش را ببینم.
در مشاهده آدرس کامل برای رهن و اجاره، دقت شود مبلغ برای رهن کامل می باشد. یعنی ملکی با رهن 85,000,000 تومان و اجاره 300,000 تومان، را باید با ضریب 100 به 3 تبدیل به رهن کامل کنید.
85,000,000 + 300,000*100/3 = 95,000,000
در این مورد خاص مبلغ رهن 95,000,000 تومان می شود. و برای مشاهده آدرس کامل این ملک باید تا سقف بالاتر از 95,000,000 تومان وجه پرداخت نمایید و با پرداخت وجه تا سقف 90,000,000 تومان قادر به مشاهده آدرس کامل ملک نخواهید بود.

بازگشت به ابتدای صفحه

۳.من برای رهن و اجاره تا مبلغ 60,000,000 تومان وجه پرداخت کردم، ولی پس از بررسی متوجه شدم که باید مبلغ بودجه خود را بالاتر انتخاب می کردم، آیا امکان بازگردانی وجه و خرید مجدد وجود دارد؟
امکان بازگردانی وجه در هیچ صورتی امکان پذیر نیست، زیرا این شرکت نمی تواند مشخص کند که شخص از امکانات سایت استفاده نموده است یا خیر. ولی برای تغییر سقف مبلغ خود، شما می توانید به بخش مشاهده آدرس کامل بروید، سیستم به صورت اتومات مانده حساب شما را نمایش می دهد، و شما می توانید با پرداخت ماالتفاوت وجه، سقف مبلغ حساب خود را تغییر دهید.

بازگشت به ابتدای صفحه

۴. آیا نیازی به مراجعه به بنگاه املاک نیست؟
حتما نیاز است، مطابق قانون، عقد قرارداد خرید و یا اجاره می بایست در یکی از بنگاه های املاک که دارای پروانه کسب از اتحادیه صنف مشاوران املاک می باشد جاری گردد تا پس از آن کد رهگیری صادر شده و در اختیار مالک و خریدار قرار گیرد.

بازگشت به ابتدای صفحه

۵.آیا برای عقد قرارداد باید وجهی به ایران فایل پرداخت گردد؟
خیر، ایران فایل، آژانس املاک نمی باشد و در امر خرید، فروش و یا اجاره ملک هیچ دخالتی ندارد و کاربران می بایست به یکی از بنگاه های املاک که دارای پروانه کسب از اتحادیه صنف مشاوران املاک می باشد مراجعه نمایند.

بازگشت به ابتدای صفحه

۶.آیا برای مبالغ بالاتر از آنچه در سایت درج شده می توانیم از این سرویس استفاده کنیم؟
خیر، کاربران برای ارتباط با مالکین موارد بالاتر از این سقف، فقط می بایست با مراجعه به آژانس ها و املاکی که مشترک سیستم فایلینگ ایران فایل و در محدوده ملک مورد نظر می باشند و با ارائه کد فایل ها، از فایل های مورد نظر بازدید بعمل آورند.

بازگشت به ابتدای صفحه

۷.آیا بعد از ریختن وجه، و عدم استفاده از سرویس مشاهده آدرس کامل می توان درخواست عودت وجه را کرد؟
خیر، همانطور که ذکر شده این سامانه نمی تواند بررسی کند که آیا کاربر از این سرویس استفاده کرده و یا خیر و پس از ابتیاع این خدمت وجه آن بهیچ وجه قابل استرداد نیست.

بازگشت به ابتدای صفحه